ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 5 نخست 12345 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 48
    3aran
    کاربر سایت
    21
    53
    من آزمون خوردگی رو انجام دادم و فایل هایم *.DTA است که متاسفانه در Zview آن را نمی شناسد و باز نمی کند. به نظر شما کدام نرم افزار با این پسوند کار می کند ولطفا Tutorial آن نرم افزار را بگذارید. با تشکر
  2. 1
    heeeee
    مدیـــر تالار مهندسی خوردگی
    984
    390
    نقل قول نوشته اصلی توسط 3aran نمایش پست ها
    من آزمون خوردگی رو انجام دادم و فایل هایم *.DTA است که متاسفانه در Zview آن را نمی شناسد و باز نمی کند. به نظر شما کدام نرم افزار با این پسوند کار می کند ولطفا Tutorial آن نرم افزار را بگذارید. با تشکر
    سلام دوست عزیز
    شما تست گرفتید اما نپرسید چه نرم افزار یا چه دستگاهی! بهتره همیشه این اطلاعات رو از اپراتور بگیرید
    دستگاهی که تست رو انجام دادند به احتمال زیاد Gamry هست و فایل های با این پسوند رو با خیلی از نرم افزار ها میشه باز کرد. اما برای تحلیل بایستی با Echem باز بشن که بعد از سیو کردن میشن .GData و بعد قابل تحلیل اند.
    برای مطالب بیشتر فایل پیوست رو بخونید.
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده
    متی ترانا و نراک...
  4. 1
    3aran
    کاربر سایت
    21
    53
    نقل قول نوشته اصلی توسط heeeee نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    شما تست گرفتید اما نپرسید چه نرم افزار یا چه دستگاهی! بهتره همیشه این اطلاعات رو از اپراتور بگیرید
    دستگاهی که تست رو انجام دادند به احتمال زیاد Gamry هست و فایل های با این پسوند رو با خیلی از نرم افزار ها میشه باز کرد. اما برای تحلیل بایستی با Echem باز بشن که بعد از سیو کردن میشن .GData و بعد قابل تحلیل اند.
    برای مطالب بیشتر فایل پیوست رو بخونید.
    مرسی درست با Gamry اما متاسفانه وقتی با Echem نمودار پلاریزاسیونو رسم می کنم محورهای عمودی و افقی خوانا نیستند بنابراین دنبال یک نرم افزار هستم که محورهای آن خوانا باشد. با Zview نمودار امپدانس رو می کشید. آیا می توان پلاریزاسیون کشید. چه نرم افزار دیگری پیشنهاد می دهید. با تشکر
  6. 1
    heeeee
    984
    390
    مرسی درست با Gamry اما متاسفانه وقتی با Echem نمودار پلاریزاسیونو رسم می کنم محورهای عمودی و افقی خوانا نیستند بنابراین دنبال یک نرم افزار هستم که محورهای آن خوانا باشد. با Zview نمودار امپدانس رو می کشید. آیا می توان پلاریزاسیون کشید. چه نرم افزار دیگری پیشنهاد می دهید. با تشکر
    سلام
    نرم افزار که برای این کار زیاد هست و در پست های قبلی اشاره شده!
    اما مسیله اینه که پسوند dta مخصوص Echem هست، و فکر میکنم اگر فایل پیوست شده قبلی رو مطالعه کنید مشکلتون ان شا الله حل بشه.
    ویرایش توسط heeeee : 2015/07/20 در ساعت 18:51
    متی ترانا و نراک...
  8. 2
    3aran
    کاربر سایت
    21
    53
    من دنبال نرم افزار Nova هستم. می شه لینکشو بذارید، متشکرم
  10. 1
    mavadd
    کاربر سایت
    4
    8
    سلام و درود..............اقا یه سری نتیجه تست خوردگی دادن به من با ای فرمت ها : ici-icw-ixi- ixw-ocw-oxw.....:|

که نتایج تست پلاریزاسیون پتانسیو دینامیک در محلول یک مولار hcl تو ای نتایجه :|.........با اکسلو وردو همه چه فایلا باز میشه.......نرم افزار اصلیش چیه که اینا بهم نریزه و بشه تحلیلش کرد؟؟
    با تشکر
  12. 2
    heeeee
    984
    390
    من دنبال نرم افزار Nova هستم. می شه لینکشو بذارید، متشکرم
    سلام دوست عزیز
    من این چند روز براتون دنبال بودم اما متاسفانه لینکی برای دانلود پیدا نکردم حتی این نرم افزار دمو هم نداشت.
    لینک های موجود برای دانلود هم نیاز به رجیستر داشت که کد محصول میخواست بیشتر نرم افزارهای تحلیل نمودار یا دمو هستند یا هم که نسخه اصلیشون رو بایستی از ازمایشگاه ها که محصولات و دستگاههای پلاریزاسیون رو خریدن باید بگیرید.
    دوست عزیز لطفا یک سوال رو در چند تاپیک جداگانه نپرسید.
    ویرایش توسط heeeee : 2015/08/04 در ساعت 22:24
    متی ترانا و نراک...
  14. 3
    heeeee
    984
    390
    نقل قول نوشته اصلی توسط mavadd نمایش پست ها
    سلام و درود..............اقا یه سری نتیجه تست خوردگی دادن به من با ای فرمت ها : ici-icw-ixi- ixw-ocw-oxw.....:|

که نتایج تست پلاریزاسیون پتانسیو دینامیک در محلول یک مولار hcl تو ای نتایجه :|.........با اکسلو وردو همه چه فایلا باز میشه.......نرم افزار اصلیش چیه که اینا بهم نریزه و بشه تحلیلش کرد؟؟
    با تشکر
    سلام دوست گرامی
    بله این فایلها با همه نرم افزارها باز می شوند اما خب برای تحلیل نیاز به نرم افزار مناسب داربد.
    همونطور که بهتون گفتم نرم افزار مورد نیاز شما gpes هست که فایل راهنماشو براتون میزارم. سعی کنید از ازمایشگاهی که تست میگیرید نرم افزارشونم بگیرید.
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده
    متی ترانا و نراک...
  16. 4
    3aran
    کاربر سایت
    21
    53
    میشه لطفا فایل power suite به همراه آموزشش بذارید. با Zview کارم راه نیفتاد:( فایلی که قبلا گذاشته شده از روی سایت برداشته شده
    ویرایش توسط 3aran : 2015/08/10 در ساعت 22:53
  18. 2
    heeeee
    984
    390
    میشه لطفا فایل power suite به همراه آموزشش بذارید. با Zview کارم راه نیفتاد:( فایلی که قبلا گذاشته شده از روی سایت برداشته شده
    سلام
    بله سایتی که فایل پاور سوییت رو گذاشتم فایل رو منقضی کرده ان شا الله در آینده این فایلرو در همین تاپیک آپلود میکنیم که دیگه ازین مشکلات پیش نیاد.
    اما همونطور که در پیام ها بهتون گفتم پسوند فایلهای شما مناسب نرم افزار پاور سوییت نیستند. دنبال عوض کردن نرم افزارتون نباشید توتریال که خدمتتون هست گام به گام پیش برید و اگه سوالی داشتید بنده در خدمتم.
    متی ترانا و نراک...
  20. 4
صفحه 3 از 5 نخست 12345 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 48

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع