ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

+ پاسخ به موضوع
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 32
    mavad_eng
    کاربرممتاز تالار مهندسی متالورژی
    سطح
    100
    82,666 امتیاز ، سطح 100
    0% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 0
    0% فعالیت
    دستاورد ها:
    SocialCreated Album picturesTagger First ClassOverdrive50000 Experience Points1 year registered
    1,164
    1,758

آموزش دریافت رایگان مقالات سایت های معتبر (science direct, springer, iop, ... )

.
    به دلیل تحریم های زیاد غرب علیه مردم ایران و جامعه علمی کشورمان خیل عظیمی از دانشجویان در تنگنای سختی جهت بدست اوردن مقالات علمی افتاده اند.

چون دانشگاه ها به علت تحریم بانکی قادر به پرداخت پول جهت شارژ کردن حساب خود و تمدید قرارداد با جرنال های خارجی نیستند. خیلی از دوستان به دنبال پیدا کردن یوزر و پسورد دانشگاه های دیگر میروند تا مقالات را دانلود کنند. از انجایی که دانشگاه ها خیلی زود به سوء استفاده از اکانت هایشان پی میبرند خیلی زود آنها را مسدود میکنند لذا ممکن است در زمانی که شما احتیاج مبرم به مقاله دارید هیچ اکانت فعالی موجود نباشد. از طرف دیگر پیدا کردن اکانت ها بسیار سخت و مستلزم گشت و گذار بسیار زیاد در اینترنت است. لذا در این پست تصمیم دارم روشی ماندگار و جالب را جهت دانلود مقالات از جرنال های معتبر خارجی برایتان مطرح کنم.

یک سایت روسی وجود دارد که به عنوان یک پل بین شما و جرنالی که میخواهید مقاله را دانلود کنید قرار میگیرد. (هرچند کار این سایت غیر قانونی است ولی روسها به قوانین بین المللی پایبند نیستند) بنا بر این شما میتوانید مقاله هایی را که می خواهید از حالا به بعد به راحتی دانلود کنید اما این سایت روسی ایران را تحریم کرده و شما باید با ترفند هایی که همیشه از آن استفاده میکنید این مشکل را حل کنید....
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
  2. 6
    mavad_eng
    سطح
    100
    82,666 امتیاز ، سطح 100
    0% فعالیت
    دستاورد ها:
    SocialCreated Album picturesTagger First ClassOverdrive50000 Experience Points1 year registered
    1,164
    1,758
    راهنمایی مرحله به مرحله:

فرض کنید به این مقاله نیاز دارید:

Effects of silicon carbide reinforcement on microstructure and properties of cast Al–Si–Fe/SiC particulate composites

V.S. Aigbodion, S.B. Hassan

Materials Science and Engineering: A, Volume 447, Issues 1–2, 25 February 2007, Pages 355-360

و شما در منزل خود بدون دسترسی به هیچ اکانتی میخواهید این مقاله را دانلود کنید.

1- ابتدا عنوان مقاله را در google جستجو کنید:

عنوان:
    Effects of silicon carbide reinforcement on microstructure and properties of cast Al–Si–Fe/SiC particulate composites

2- سپس بر روی عنوان یافته شده کلیک کنید:

3- مقاله مورد نظر قابل روئیت است! اما برای دریافت کامل آن باید مبلغی بپردازید!!

4- هر مقاله دارای یک شناسنامه است که به آن DOI گفته می شود. شما برای دانلود رایگان مقاله نیاز به DOI آن دارید. همانطور که در تصویر می بینید، DOI بصورت Highlight قابل رویت است:

دقت:

DOI عبارت بین , ........ / می باشد،به تصویر دقت کنید.

5- همانطور که در تاپیک بالا توضیح داده شد، وارد سایت sci-hub.org شوید. و DOI مقاله مورد نطر را در محل مربوطه Paste کنید.

6- پس از چند ثانیه میتوانید مقاله خود را دانلود نمائید!!

ویرایش توسط mavad_eng : 2013/03/03 در ساعت 14:32
  4. 9
    lotus
    کاربر سایت
    سطح
    11
    573 امتیاز ، سطح 11
    46% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 27
    0% فعالیت
    دستاورد ها:
    Tagger First Class500 Experience Points3 months registered
    1
    16
    نقل قول نوشته اصلی توسط mavad_eng نمایش پست ها
    راهنمایی مرحله به مرحله:

فرض کنید به این مقاله نیاز دارید:

V.S. Aigbodion, S.B. Hassan

Materials Science and Engineering: A, Volume 447, Issues 1–2, 25 February 2007, Pages 355-360

و شما در منزل خود بدون دسترسی به هیچ اکانتی میخواهید این مقاله را دانلود کنید.

1- ابتدا عنوان مقاله را در google جستجو کنید:

عنوان:

2- سپس بر روی عنوان یافته شده کلیک کنید:

3- مقاله مورد نظر قابل روئیت است! اما برای دریافت کامل آن باید مبلغی بپردازید!!

4- هر مقاله دارای یک شناسنامه است که به آن DOI گفته می شود. شما برای دانلود رایگان مقاله نیاز به DOI آن دارید. همانطور که در تصویر می بینید، DOI بصورت Highlight قابل رویت است:

دقت:

DOI عبارت بین , ........ / می باشد،به تصویر دقت کنید.

5- همانطور که در تاپیک بالا توضیح داده شد، وارد سایت sci-hub.org شوید. و DOI مقاله مورد نطر را در محل مربوطه Paste کنید.

6- پس از چند ثانیه میتوانید مقاله خود را دانلود نمائید!!

ممنون. خیلی به کار میاد.
  6. 3
    mavad_eng
    سطح
    100
    82,666 امتیاز ، سطح 100
    0% فعالیت
    دستاورد ها:
    1,164
    1,758
    توضیحات تکمیلی:

از آنجایی که هنوز برخی دوستان نتوانسته اند از این روش استفاده کنند باید عرض کنم که:

باید با نرم افزار هایی که آی پی شما را عوض میکنند مثل انواع و - ی - پ - ی - ا - ن ها یا ف - ی - ل - ت - ر - ش - ک - ن ها وارد سایت زیر شوید

sci-hub.org

(این سایت به ایران خدمات نمیدهد لذا باید به نحوی آی پی خود را با و - پ - ی - ا - ن و یا .... عوض کنید )

8. 8
    مطهره محسنی
    کاربر سایت
    سطح
    15
    890 امتیاز ، سطح 15
    90% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 10
    0% فعالیت
    دستاورد ها:
    Social500 Experience Points1 year registered
    41
    27
    توضیحات تکمیلی:

از آنجایی که هنوز برخی دوستان نتوانسته اند از این روش استفاده کنند باید عرض کنم که:

باید با نرم افزار هایی که آی پی شما را عوض میکنند مثل انواع و - ی - پ - ی - ا - ن ها یا ف - ی - ل - ت - ر - ش - ک - ن ها وارد سایت زیر شوید

sci-hub.org

(این سایت به ایران خدمات نمیدهد لذا باید به نحوی آی پی خود را با و - پ - ی - ا - ن و یا .... عوض کنید )

سلام. ممنون از آموزش کاملتون. اما وقتی DOI رو بهش میدم میگه : service over capacity چیکار کنم؟
  10. 3
    mavad_eng
    سطح
    100
    82,666 امتیاز ، سطح 100
    0% فعالیت
    دستاورد ها:
    1,164
    1,758
    نقل قول نوشته اصلی توسط مطهره محسنی نمایش پست ها
    سلام. ممنون از آموزش کاملتون. اما وقتی DOI رو بهش میدم میگه : service over capacity چیکار کنم؟
    سلام دوست عزیز.

با این روش ممکنه برخی از مقالات رو نشه دانلود کرد.اما اگه شما در مورد تمامی مقالاتی که لازم دارید به چنین موردی بر میخورید، یه جای کارتون مشکل داره.

اسم مقالات مورد نظرتون رو بفرمایید تا بررسی کنم.
  12. 5
    مطهره محسنی
    کاربر سایت
    سطح
    15
    890 امتیاز ، سطح 15
    90% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 10
    0% فعالیت
    دستاورد ها:
    Social500 Experience Points1 year registered
    41
    27
    سلام دوست عزیز.

با این روش ممکنه برخی از مقالات رو نشه دانلود کرد.اما اگه شما در مورد تمامی مقالاتی که لازم دارید به چنین موردی بر میخورید، یه جای کارتون مشکل داره.

اسم مقالات مورد نظرتون رو بفرمایید تا بررسی کنم.
    سلام مجدد
    فک کنم این سایت با من مشکل داره ;) هر مقاله ای رو میزنم یا میگه service over capacity یا all seats occupied !!!!!!
    اسم سه تا از مقالات اینه:
    Dental composites based on hybrid and surface-modified amorphous calcium phosphates*
    Mechanical and biological properties of apatite composite resins*
    Dental materials: 1996 literature review*
    ممنون
  14. 1
    mavad_eng
    سطح
    100
    82,666 امتیاز ، سطح 100
    0% فعالیت
    دستاورد ها:
    1,164
    1,758

New2 توجه توجه!!

نقل قول نوشته اصلی توسط مطهره محسنی نمایش پست ها
    سلام مجدد
    فک کنم این سایت با من مشکل داره ;) هر مقاله ای رو میزنم یا میگه service over capacity یا all seats occupied !!!!!!
    اسم سه تا از مقالات اینه:
    Dental composites based on hybrid and surface-modified amorphous calcium phosphates*
    Mechanical and biological properties of apatite composite resins*
    Dental materials: 1996 literature review*
    ممنون
    دوستان محترم توجه بفرمایید، با توجه به بررسی های انجام شده، این سایت برای بعضی از ف ی ل ت ر ش ک ن ها error میده.

من با freegate میرم جواب میده.

دوست عزیز، مطهره جان، من با همین روش مقالاتتون رو دانلود کردم و در این قسمت قرار دادم.

16. 5
    shirin31
    کاربر سایت
    0
    1
    با عرض سلام و خسته نباشید
    من از این سایت قبلا استفاده میکردم عالی بود ولی یک هفته ای میشه که وقتی وارد سایت Sci-Hub میشم با این ارور مواجه میشم " temporarily closed. download archived papers at [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] " با VPN و IP های دیگه هم امتحان کردم نشده
    من شدیدا به چند تا مقاله احتیاج دارم اگه میشه کمکم کنید
    ممنونم
  18. 1
    آسمون
    ناظـم سایـت
    سطح
    100
    134,212 امتیاز ، سطح 100
    68.0% فعالیت
    دستاورد ها:
    SocialOverdriveCreated Album picturesTagger First Class50000 Experience Points1 year registered
    3,143
    2,397
    نقل قول نوشته اصلی توسط shirin31 نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید
    من از این سایت قبلا استفاده میکردم عالی بود ولی یک هفته ای میشه که وقتی وارد سایت Sci-Hub میشم با این ارور مواجه میشم " temporarily closed. download archived papers at [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] " با VPN و IP های دیگه هم امتحان کردم نشده
    من شدیدا به چند تا مقاله احتیاج دارم اگه میشه کمکم کنید
    ممنونم

سلام
    دوست عزیز میتونید مقالات مورد نیازتون رو در [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] قرار بدید تا دوستانی که دسترسی دارند براتون بگیرند.
    موفق باشید
    .

20. 5
+ پاسخ به موضوع
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 32

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)