ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    metal70
    کاربر سایت
    764
    545

راهنمایی در رابطه با موضوع پایان نامه

سلام به دوستان ایران موادی

خسته درس ها و کارها نباشید

یک سوال داشتم:به نظرتون برای پایان نامه کارشناسی ارشد چه موضوعی بهتره؟

راستش خودم خیلی دوست داشتم روی پروژه های مربوط به صنایع دفاع که برای دانشجویان معرفی می کنن کار کنم

ولی نمیدونم ازچه طریق میشه با این موضوعات آشنا شد؟

واینکه برای استخدام در این حوزه روی چه موضوعاتی کار کنم که احتمال قبولیم بیشتر بشه؟

ممنون میشم راهنماییم کنید
  2. 3
    sara.ceramist
    کاربر فعال تالار مهندسی سرامیک
    282
    857
    نقل قول نوشته اصلی توسط metal70 نمایش پست ها
    سلام به دوستان ایران موادی
    خسته درس ها و کارها نباشید
    یک سوال داشتم:به نظرتون برای پایان نامه کارشناسی ارشد چه موضوعی بهتره؟
    راستش خودم خیلی دوست داشتم روی پروژه های مربوط به صنایع دفاع که برای دانشجویان معرفی می کنن کار کنم
    ولی نمیدونم ازچه طریق میشه با این موضوعات آشنا شد؟
    واینکه برای استخدام در این حوزه روی چه موضوعاتی کار کنم که احتمال قبولیم بیشتر بشه؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    سلام دوست عزیز.
    خوب شما میتونین اول در مورد اساتید دانشگاهتون اطلاعات کسب کنین و ببینین که کدوم یک از اساتیدتون با وزارت دفاع قرارداد میبندن.
    فکر کنم تو همه دانشگاها باشن اساتیدی که پروژه هاشون مربوط به صنایع دفاع هستش.
    در روزگاری که خنده ی مردم از زمین خوردن توست ، برخیز تا بگریند ...
  4. 5
    mahdi.tbt
    مدیـــر تالار سرامیک
    2,183
    1,418
    سلام مهندس گرامی
    شما تو دانشگاهی مشغول به تحصیل هستین که این امر یه امر روتینه و هم خوب حمایت میکنن و امکانات خوبی در اختیارتون میذارن پس از این لحاظ بستر خوبی براتون فراهم هستش.
    همانطور که مهندس sara.ceramist فرمودن ، معمولا تو دانشگاه ها اساتید زیادی تو مهندسی مواد با صنایع نظامی کار میکنن ، باید این اساتید رو شناسایی کنید و ازشون بخواین که موضوعات مورد نظرشون رو بهتون پیشنهاد بدن ، بعد از بین اون موضوعات موضوعی که مورد علاقه خودتون هست رو انتخاب کنید ، به نظر من تو پیشبرد پروژه پایان نامه علاقه حرف اول رو میزنه.
    این که الان چه موضوعاتی بیشتر محبوبیت داره قطعا اساتید بیشتر میتونن راهنمایی کنن.
    اما به نظر بنده در حال حاضر بحث های مربوط به مواد الکتریکی و مغناطیسی اهمیت ویژه ای دارن ، چون عمدتاً جنبه های استراتژیک دارند.
    تو موضوعات متالوژیکی الان آلیاژهای ویژه و کامپوزیت های دما بالا و پوشش های دما بالا محبوبیت دارن

اما یه موضوع دیگه هم که باید در نظر بگیرید که اگر احیاناً قصد ادامه تحصیل خارج از کشور رو دارید ، ترجیحاً به سمت مسائل کاملاً نظامی نرید یا با احتیاط بیشتر موضوعتون رو انتخاب کنید
    پیروز باشید
  6. 4
    metal70
    کاربر سایت
    764
    545
    ممنون از راهنماییتون

راستش استادم انتخاب موضوع رو به عهده خودم گذاشتند....(البته خودشون روی کامپوزیت های دمای بالا و آلیاژهای ویژه دارن کار میکنن)

منم قصد خارج ازکشور رفتن رو ندارم

دوست داشتم در زمینه ای کار کنم که کاربردی ترباشه....برای همین راهنمایی خواستم که موضوعی رو انتخاب کنم که بدونم باامکانات اینجا میتونم به سرانجامش برسونم...

بازم ممنونم ازتون سارا سرامیست عزیز و مهندس مهدی
    حسین یعقوبی
    مدیـــریت سـایت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴
    3,901
    4,140
    نقل قول نوشته اصلی توسط metal70 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون

راستش استادم انتخاب موضوع رو به عهده خودم گذاشتند....(البته خودشون روی کامپوزیت های دمای بالا و آلیاژهای ویژه دارن کار میکنن)

منم قصد خارج ازکشور رفتن رو ندارم

دوست داشتم در زمینه ای کار کنم که کاربردی ترباشه....برای همین راهنمایی خواستم که موضوعی رو انتخاب کنم که بدونم باامکانات اینجا میتونم به سرانجامش برسونم...

بازم ممنونم ازتون سارا سرامیست عزیز و مهندس مهدی
    سلام

بنظرم اگه تو زمینه متالورژی پودر باشه بهتره ، چون هم صنعتی شده و هم اینکه کار نسبتاً نوین تری هست .

کارخونه متالورژی پودر مشهد هم راهنمای خوبی میتونه باشه

موفق باشین .

9. 3
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)