ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    samane.metal
    مدیـــر بازنشسته
    195
    882

طنزهای نوروزی

هوای پدرها رو داشته باشید لطفا:

نفس باد صبا آفت جان خواهد شد
    عید می آید و اجناس گران خواهد شد
    قیمت میوه و شیرینی و آجیل و لباس
    باز سرویس گر فک و دهان خواهد شد
    همسرم چند ورق لیست به من خواهد داد
    و سرا پای وجودم نگران خواهد شد
    می زنم ساز مخالف دو سه روزی اما
    عاقبت هرچه که او گفت همان خواهد شد
    می رسد مرحله ی سخت و نفس گیر خرید
    نوبت گند ترین کار جهان خواهد شد
    کل عیدی و حقوقم به شبی خواهد رفت
    بر سر جیب بغل ،فاتحه خوان باید شد
    یک الف آدم و یک عائله آنهم پر خرج
    وقت فرسودن اعصاب و روان خواهد شد
    پول را با علف خرس یکی می دانند
    فکر کردید که منطق سرشان خواهد شد
    هانیه نعره بر آرد که ندارم مانتو
    کامران از پی او تیز دوان خواهد شد
    که پدر کفش و کت و پیرهنی می خواهم
    بعد از او نسترنم مرثیه خوان خواهد شد
    سام هم لنگه ی جوراب به پا می گوید
    شستم از پنجه اش امسال عیان خواهد شد
    قیمت پسته به قلب من ِآسیب پذیر
    باز هم وای که آسیب رسان خواهد شد
    زیر بازارچه با قیمت ماهی یا گوشت
    آسمان دور سرم پُر دَ وَران خواهد شد
    مغز گردو شده مانند طلا مثقا لی
    مغزم از قیمت آن سوت کشان خواهد شد
    کمرم گشت که در خانه تکانی سرویس
    حالیا نوبت این فک و دهان خواهد شد

خدایا!

من اگر بد کنم تو را بنده ی دیگر بسیار است...

تو اگر مدارا نکنی مرا خدای دیگر کجاست؟؟؟

[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...][Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
  2. 3
    samane.metal
    مدیـــر بازنشسته
    195
    882
    دیکشنری ایام نوروز:
    1-چهارشنبه سوری : فرصتی بسیار مناسب برای افرادی که زیاد مایل نیستند بهار سال آینده را مشاهده کنند. اتفاقی که در آخرین سه شنبه سال می افتد، اما معلوم نیست به چه دلیلی به جای سه شنبه سوری به آن چهارشنبه سوری می گویند. نام یک فیلم که موضوع آن هیچ ربطی به نام فیلم ندارد!
    2- خانه تکانی : تکان خوردن خانه، نوعی زلزله بدون خسارت جانی که البته در برخی موارد همراه با خسارتهای شدید مالی (از جمله تعویض مبلمان، پرده ها، تلویزیون و…) می باشد، نام یک نوع ورزش که در آن مردان “کوزت”وار اقدام به شست و شوی شیشه منازل و تمیز کردن خانه می کنند.
    توضیح مرتبط:ای کاش به جای این همه خانه تکانی کمی هم به خانه دلمان تکانی می دادیم…

3- خرید نوروزی : روزهای کشیدن چک، روزهای حسرت کشیدن پشت ویترین مغازه ها، روز” بابا من اینو می خوام “،”بابا من اونو می خوام”، روز درک معنی فاصله طبقاتی به کمک تک تک سلولهای بدن.

4 - مسافرت نوروزی : ترفندی برای جیم شدن از دست مهمانان نوروزی. فرصتی طلایی برای مأموران راهنمایی و رانندگی… البته نه برای جریمه کردن بلکه برای ارشاد رانندگان خطاکار!

5- روبوسی : سخت ترین جای دید و بازدید. معمولاً بعد از دست دادن انجام می گیرد.
    یک خواهش مرتبط: لطفاً در طول تعطیلات نوروزی از خوردن پیاز و سیر جداً خودداری کنید.

6 - عیدی : انگیزه اصلی برای رفتن به خانه اقوام. دادنش برخلاف گرفتنش بسیار سخت است. معیاری مناسب برای سنجش این که هر فرد چقدر دوستتان دارد.

7 - رژیم غذایی : احتمالاً در طول تعطیلات نوروز کلاً بی خیال این مورد شده اید، موردی که هم گرفتنش در طول تعطیلات باعث پشیمانی است و هم نگرفتنش!

8 - برنامه های نوروزی تلویزیون : یک سریال عشقولانه که در طی سیزده، چهارده قسمت در آن جوانی بی”وفا”سعی می کند “وفا”دار شود. یک عالمه فیلم سینمایی شامل 3 تا ماتریکس، یک دونه مرد عنکبوتی و… همچنین پخش جومانجی برای هزارمین بار.

9 - سیزده به در : روزی که جماعت از خانه هایشان به مقصد کوه، دشت و بیابان خارج می شوند. روز طلایی دزدان. روزی که به جنگل می رویم و در آنجا آشغال می ریزیم، شاخه های درختان را می شکنیم و طبیعت را از بین می بریم. شاید به همین علت در تقویم، نام سیزده به در را “روز طبیعت” گذاشته اند.

10- چهارده فروردین : یکی از روزهای سخت سال. روزی که پس از 20 روز خوردن و خوابیدن مجبوری دوباره صبح زود از خواب بیدارشوی…

11- روزهای بعد از تعطیلات : زمان پاس کردن چکها(برای کارمندان محترم)، نشستن پای لرز بعد از خوردن آجیل (این روزها علاوه بر خوردن خربزه خوردن خیلی چیزها باعث لرزش پا می شود!) روزهای سختی که باید ناخواسته خوردن شیرینی و میوه را ترک کنید. روزهایی که قبض تلفن و موبایل (مخصوصاً SMS آن) منجر به بلند شدن دود از سر شما خواهند شد.
    منبع:persiantafrih.ir

خدایا!

[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...][Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
  4. 2
    samane.metal
    مدیـــر بازنشسته
    195
    882
    روش های رویارویی با مهمان های نوروزی:

[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

در هنگام ورود میهمان نگران نباشید. خونسردی خود را حفظ کنید. اتفاق خاصی نیفتاده است!! این شتری است که گهگاه به هر خانه ای ممکن است سر بزند!! …

در مرحله اول شرمنده کردن میهمان یا ایجاد این حس در آن ها که گویا بد موقع مزاحم شده اند می تواند بسیار مفید باشد .مثلا بگوییم : اع اتفاقا” پیش پای شما ما هم می خواستیم بریم بیرون فلان جا !! ولی اشکالی نداره حالا بعدا” میریم!! حالا بفرمایین توو!! دم در بده!
    می توانیم به بهانه ی این که قراراست به زودی میهمانی برایمان بیاید که بسیار رودر بایستی داریم باهاش و این که خانه کثیف است ، جارو برقی را روشن نموده و بیفتیم به جون منزل! نکته مهم آن است بیشتر نیروی خود را در جاهایی متمرکز کنیم که میهمان ها نشسته اند! (جارو کردن زیر میهمان ها فراموش نشود!!)
    قرار دادن پسته و فندق های در بسته در آجیل به میزان قابل توجهی از خسارت وارده به صاحب خانه کم خواهد نمود.در صورت اعتراض نمودن میهمان ها که چرا این پسته ها همه در بسته اند می توانیم بگوویم مثلا هشت به بعد باز می کنند!!!
    با توجه با این که خیار میوه ای ست خوش خوراک سعی کنید فراموش کنید نمک بیارید!
    داشتن بچه هایی چموش و سر تق !! که از سرو کول میهمان ها بالا بروند تا حدود زیادی از استقامت و مقاومت میهمان ها کم خواهد نمود.
    سعی کنید در مقابل میهمان ها اوج بهداشت را رعایت کنید تا از بودن در منزل شما نهایت لذت را ببرند.
    خدایا!

6. 4
    masoum.b1371
    کاربر سایت
    178
    128
    امسال نشد ایشالا واسه سال بعد
    Mon amour, sur l eau des fontaines, mon amour * Ou le vent les amènent, mon amour * Le soir tombé, qu on voit flotté * Des pétales de roses
  8. 1
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع