ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: طنز مهندسی

metal70
    کاربر سایت
    764
    545

طنز مهندسی

مردی که سوار بر بالن در حال حرکت بود ناگهان به یاد آورد قرار مهمّی دارد؛ ارتفاعش را کم کرد و از مردی که روی زمین بود پرسید:

“ببخشید آقا ؛ من قرار مهمّی دارم ، ممکنه به من بگویید کجا هستم تا ببینم به موقع به قرارم می رسم یا نه؟”
    مرد روی زمین : بله، شما در ارتفاع حدودا ً ۶ متری در طول جغرافیایی “۱٨’۲۴**ﹾ** ۸۷ و عرض جغرافیایی “۴۱’۲۱**ﹾ** ۳۷** هستید
    مرد بالن سوار : شما باید مهندس باشید

... مرد روی زمین : بله، از کجا فهمیدید؟؟”
    مرد بالن سوار : چون اطلاعاتی که شما به من دادید اگر چه کاملا ً دقیق بود به درد من نمی خورد و من هنوز نمی دانم کجا هستم و به موقع به قرارم می رسم یا نه؟”مرد روی زمین : شما باید مدیر باشید.
    مرد بالن سوار: از کجا فهمیدی؟

مرد روی زمین : چون شما نمی دانید کجا هستید و به کجا می خواهید بروید.
    قولی داده اید و نمی دانید چگونه به آن عمل کنید و انتظار دارید مسئولیت آن را دیگران بپذیرند. اطلاعات دقیق هم به دردتان نمیخورد.
  2. 4
    آسمون
    ناظـم سایـت
    3,143
    2,397

مراحل زندگی مهندسی

.
    االبته فکر نکنم مهندسای مواد اینطوری باشن!!!
    هر چند که الان خودم اینطوری شدم...
    ولی هنوز تا مهندس واقعی شدنم خیلی مونده...
    امیدوارم همه مون بتونیم یه مهندس خوب و مفید باشیم...

.
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

4. 6
    namavar1989
    مدیـر بازنشسته
    388
    494
    پروژه عجیب یک دانشجو...
    دانشجویی که سال آخر دانشکده خود را می*گذراند به خاطر پروژه*ای که انجام داده بود جایزه اول را گرفت.
    او در پروژه خود از ۵۰ نفر خواسته بود تا دادخواستی مبنی بر کنترل سخت یا حذف ماده شیمیایی «دی هیدورژن مونوکسید» توسط دولت را امضا کنند و برای این درخواست خود، دلایل زیر را عنوان کرده بود:

۱-مقدار زیاد آن باعث عرق کردن زیاد و استفراغ می*شود.
    ۲- عنصر اصلی باران اسیدی است.
    ۳-وقتی به حالت گاز در می*آید بسیار سوزاننده است.
    ۴- استنشاق تصادفی آن باعث مرگ فرد می*شود.
    ۵-باعث فرسایش اجسام می*شود.
    ۶-حتی روی ترمز اتومبیل*ها اثر منفی می*گذارد.
    ۷-حتی در تومورهای سرطانی یافت شده است.
    از پنجاه نفر فوق، ۴۳ نفر دادخواست را امضا کردند. ۶ نفر به طور کلی علاقه*ای نشان ندادند و اما فقط یک نفر می*دانست که ماده شیمیایی «دی هیدروژن مونوکسید» در واقع همان آب است!
    عنوان پروژه دانشجوی فوق «ما چقدر زود باور هستیم» بود!!
    یکبار دیگر دلایل را بخوانید می بینید همه خواص آب هستند.
    دل من پشت سرت کاسه ی آبی شد و ریخت
    کی شود پیش قدم های تو اسپند شوم
  6. 5
    namavar1989
    مدیـر بازنشسته
    388
    494
    طنز مهندسی مواد
    شبکه bcc : مخفف British connection channel شبکه ماهواره ای انگلیسی زبان و وابسته به کشور های معلوم الحال غربی

شبکه fcc : مخفف France connection channel شبکه ماهواره ای فرانسوی زبان و وابسته به گروه های نژاد پرست غربی

روش لاوه : روش عشقولانه / اصولاً هر روشی که در رابطه تنگاتنگی با سوسول بازی باشد .

سلول واحد : زندان هایی است مخصوص کارکنان متخلف شرکت واحد اتوبوس رانی .

شبکه sc : مخفف Sahar channel شبکه ماهواره ای عربی زبان که خیلی هم خوبه .

فاکتورچیده شدن : روشی است نوین که استادان در فصل امتحاتات برای چیدن دانشجویان برای جلوگیری از تقلب های احتمالی استفاده می کنند .

پلی مورف : چند شکلی / هر چیز که چند شکل داشته باشد / در جوامع رو به زوال غربی به انسان های بوقلمون صفت اطلاق می شود .

آمورف: در واقع شکل تلویحی و عامیانه آقای مورف از شخصیت های محبوب کارتونی می باشد .

عدد همسایگی: به تعداد بچه خرخون هایی که سر جلسه امتحان دور و بر شما نشسته اند اطلاق می شود .

رمبو هدرال: جدید ترین فیلم از سری فیلم های محبوب رمبو با بازی سیلوستر استالونه .

استریو گرافیک: جدید ترین دستگاه پخش کننده موسیقی محصول شرکت ال جی مخصوص طبقه مرفه جامعه .

نانو تکنولوژی : جدید ترین روش پخت نان که اغلب در نانوایی های بالا شهر مورد استفاده قرار می گیرد .

لبه جذب: روشی است مربوط به فرهنگ رو به زوال و منحط غرب که با شئونات اسلامی در تضاد قرار دارد .

تفرق اشعه ایکس: از عوامل تفرقه برانگیز بین آحاد مختلف مردم که توسط اشعه ایکس و با دیگر اشعه های توطئه گر معلوم الحال .

فاکتور ساختمانی : فاکتوری است که به هنگام خرید و فروش یک ملک فروشنده به خریدار می دهد .

روش انعکاس به عقب: از سنتی ترین روش های تقلب که در آن فرد تقلب کننده با صلاح دید تقلب دهنده به عقب بر می گردد و تقلب می گیرد .

عملیات حرارتی : به هرگونه عملیات توطئه گرانه و مخرب دشمنان که در فصل تابستان انجام شود اطلاق می شود .
    دل من پشت سرت کاسه ی آبی شد و ریخت
    کی شود پیش قدم های تو اسپند شوم
  8. 6
    صدای سکوت
    مدیـــر تالار ادبی
    1,237
    3,195

عاقبت مهندسی

باورم دارم خــــدا بهترین تقدیر را رقم میزند
    اما طاقت دلتنگی ندارم

10. 4
    metal70
    کاربر سایت
    764
    545

Red face مهندسی...

چهار تا مهندس برق، مكانيك، شيمي و كامپيوتر با يه ماشين در حال مسافرت بودن كه يهو ماشين خراب ميشه. خاموش ميكنه و ديگه هر چي استارت ميزنن روشن نميشه.

ميگن آخه يعني چي شده؟

مهندس برقه ميگه: احتمالاً مشكل از مدارها و اتصالاتو سيم كشي هاشه.

يكي از اينا يه ايرادي پيدا كرده.

مهندس مكانيكه ميگه: نه بابا، مشكل از ميل لنگ يا پيستوناشه كه بخاطر كار زياد انحراف پيدا كرده....

مهندس شيميه ميگه: نه، ايراد از روغن موتوره. سر وقت عوض نشده، اون حالت روان كنندگيشو از دست داده.

در اينجا ميبينن مهندس كامپيوتره ساكته و هيچ چي نميگه. بهش ميگن: تو چي ميگي؟

مشكل از كجاست؟ چيكارش كنيم درست شه؟

مهندس كامپيوتره يه فكري مي كنه و ميگه: نميدونم، ولي بنظرم پياده شيم، سوار شيم شايد درست شده باشه!!

کدومشون درست میگه؟؟؟
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع