ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    صدای سکوت
    مدیـــر تالار ادبی
    1,237
    3,195

******شب است و جشنی و بزمی...یک سال از بودنش رقم خورد******

بالاخره باشگاه مهندسین مواد یک ساله شد

دهـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــم مهـــــــــــــــــــــــ ــــرماه اولین روز ایران مواد

اینم یه کیک دیگه
    گفتم دستمون تو جیب رییسه باور نمیکنین ک...

بیشتر از یک سال پیش یه ادمین مظلوم و بی گناه ک اسمش حسین بود

تصمیم گرفت (نه مث کبری)
    یه سایتی طراحی کنه ک مختص بچه های هم رشته ای خودش باشه

بیچاره روزا تا شب، شبا تا صب زیر نو چراغ همسایه مینشست و برنامه مینوشت(از بس خسیسه)

گه گاهی هم میرفت سر کوچه زیر تیر چراغ برق و از نور اون استفاده میکرد...اخه نور سیستمش کم بود

خلاصه خون دل خورد تا این بچه به اینجا رسید(موهاش ریخت کچل شد...)

بالاخره موفق شد...

یک سال از اولین روز ریاست ادمین میگذره
    از تلاشای اسمون خانوم...

آقا حمزه...

یا بچه های دیگه ک من نمیشناسم

کار سخت یا آسونیه...فقط اولین شرطش یه ارده قویه ک کم نیاری
    یه اراده میخاست ک من نداشتم (ب منم ربطی نداره خو)...تو هم نداشتی قمپز در نیار...

ادمین فقط داشتو و دوستاش
    (چند امتیاز میدین الان بهمون)
    البته الانو نمیگم روزای اولو میگم...من نبودم...تصور کنین...چه روزای بدی بوده

یک سال از عضویت خیلی از بچه ها..

یه پاییز...یه زمستون...بهار و یه تابستون....از باهم بودنمون میگذره
    باهم ریزش برگا رودیدیم...های های بادو شنیدم..و زوزه هایی ک گاگاه طوفان توی گوشمون میکشید
    باهم از سرمای زمستون لرزیدیم...رو برفا قدم زدیم...زیر بارون رفتیم...
    باهم عید گرفتیم...سر سفره نشستیم و به یاد هم سالو شروع کردیم
    و تابستون و گرماش ک با هم تجربه ش کردیم...

یک سال غم و شادی...خوب یا بد ...سخت یا آسون
    هر چه بود گذشت ...

(تلنگر:یک سال گذشت...چقدر باهم بودیم؟؟چقدر فرصت ها رو غنیمت شمردیم...
    بازم نا یه سال دیگه بره تا بفهیمیم برای باهم بودن فردا دیره)

اگه فروم انسان بود مث نیما یوشیج بهش میگفتم
    پسرم یک سال از عمرت گذشت از امروز هر چه میبینی تکرار است

اما واسه باشگاه نباید تکرار این روزا باشه...باید بهبود این روزا باشه...باید مث صاایران هر روزش بهتر از دیروز باشه

اینم تقدیم به دوستای گلم
    ای دوست قبولم کن وجانم بستان(جونمو نگیر خو)
    مستــم کـــن وز هر دو جهانم بستان
    بـا هـــر چـــه دلم قرار گیـــرد بــی تـــو
    آتش بــه مـــن انـــدر زن و آنـــم بستـان

چه گل خشکلیه...اصن این گل تقدیمی نیس..مال خودمه گذاشتم نیگا کنین

تا یادم نرفتم...به همین مناسبت خواستیم دور هم باشیم...

جشن یک سالگی باشگاه

تاریخ: 92/07/10
    ساعت: 21:30

مکان:چت باکـــــــــــس

باورم دارم خــــدا بهترین تقدیر را رقم میزند
    اما طاقت دلتنگی ندارم

[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

2. 12
    shazdekochooloo
    کاربر سایت
    71
    114
    هورااااااااااااااااااااا
    امشب چه شبیه ه ه ه ه ه ه
    دست و جیغ و هورایی بلنننننننننننننند

آدم ها این حقیقت را فراموش کرده اند اما تو نباید فراموشش کنی . تو تا همیشه نسبت به آنی که اهلی کرده ای مسئولی !

4. 9
    حسین یعقوبی
    مدیـــریت سـایت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴
    3,901
    4,140

یکسال گذشت ....

جشن تولد یک سالگی انجمن

10 مهر ماه 91 بود که باشگاه مهندسین مواد ایران به صورت رسمی فعالیتش را آغاز نمود ، با عنایت خداوند متعال و یاری دوستان یکسال با پیشرفت روزافزون گذروندیم تا امروز یکسالگی باشگاه رو در کنار هم جشن بگیریم .

جشن یکسالگی باشگاه مهندسین مواد ایران

و پنجمین سال فعالیت پایگاه ایران مواد فرخنده باد

یکسال پیش در چنین روزی ( البته از روزها قبل درگیر مقدمات کار بودیم ) این انجمن بر روی نت اومد . در شروع کار شدیداً با مشکل برخورده بودیم ، چرا که همزمان با این انجمن 3 سایت دیگر رو هم در حال راه اندازی بودیم ، نا هماهنگ بودن با تنظیمات هاست ، کمبود اطلاعات ، مشکلات مچ نشدن با دامین و خیلی از مسائلی که قبل از شروع کار حتی فکرش رو هم نمی کردیم ! این مشکلات کاری به علاوه مشکلات مالی و البته به علاوه فاز منفی های دوستانمون که اینکار کار بیهوده ای هست ، حمایت نمیشه ، بچه های مواد اهل فعالیت نیستن ، و واقعاً شروع کار سخت بود

اول کار ، انجمن بواسطه نداشتن امکانات گرافیکی خیلی ساده و بدون امکانات بود ، اما عزیزانی که لطف به ما داشتن با همون شرایط ، وجودشون دلگرمی بود و برای روی روال افتادن انجمن با نظراتشون خیلی کمک کردند. عزیزانی مثل : آسمون ، Mavad_eng ، o، حمید وکیل نژاد و ...

خواستم تشکر کنم از دوستانی که این مدت یکسال رو با ما بودند و این افتخار رو دادند که مدتی در کنار هم باشیم و انشا ا... که بیشتر ازین هم این افتخار رو داشته باشیم

بطور ویژه تشکر میکنم از :

آسمون :بابت زحماتی که ابتدا در وبسایت ، سپس در تالار متال و نهایتاً بعنوان ناظم در کل باشگاه و نویسنده در سایت دانلود کشیدن

صدای سکوت :
    بابت قبول دعوت من و حضورشون در این جمع ، بابت مدیریت عالی تالار ادبیات و عرفان و بابت همراهی هاشون

حمید وکیل نژاد :
    بابت زحماتی که در تالار سرامیک کشیدن ، نظراتی که دادن و هرروز پابه پای ما بودن

Mavad_eng : بابت زحماتی که بطور کلی در بخش دانشگاهی کشیدند ، مقالات بسیاری برای استفاده سایرهم رشته ای هاشون قرار دادند .

سینا شریفی :بابت زحمات بسیارشون که در تالار متال و تالار جوش کشیدند و نقش عمده ای در پیشرفت باشگاه داشتند

mahdi.tbt :
    بابت همراهی شون در تالار سرامیک و حضور فعالشون

m4material :
    بابت نظرات سازنده شون که در شروع کار بسیار مفید بود و از تجربه ایشون استفاده کردیم

namavar_1989 :
    بابت حضورشون و فعالیت مفیدشون در تالار بیومواد

و همچنین تشکر از حضور

ehsan allahyari , hamzeh , metal70 , dew_frsn , sara.ceramist, Ie_ciel

و سایر کاربرانی که در پیشبرد این حرکت در جامعه مجازی مهندسی مواد نقش داشتند .

برای اون دسته از دوستان که بسیار کم لطف بودند و اول کاری جا زدند و حالا بین ما نیستند هم آرزوی موفقیت می کنیم .

تشکر از عزیزانی که اطلاعات مورد نیاز هم رشته ای هاشون رو فراهم می کنند ، تشکر از اونهایی که آنچه در دسترس دارند رو به اشتراک میذارن

عبادت جز خدمت به خلق نیست

و چه خدمتی بهتر از همیاری علمی ست ؟

تازمانیکه این باشگاه پایدار باشد و هم رشته ای های شما بتوانند از اطلاعات شما استفاده کنند خیر پیش شما خواهد بود .

انشا ا... با همراهی شما همچنان به این پیشبرد ادامه خواهیم داد ... در سال آینده شاهد تغییرات عمده ای در ابن باشگاه خواهید بود .

موفق و پایدار باشید

Ho$$ein

6. 12
    آسمون
    ناظـم سایـت
    3,143
    2,397

Icon100 تولد تولد!!! تولد یک سالگی مبارک...

.
    تولد تولد!!!! تولد یک سالگی باشگاه مبارک...

شاید باورتون نشه!!!ولی تولد هیچکدومتون رو به اندازه این تولد خوشحال نبودم!!!

آسمون امروز آبیه آبیه!!!

من هم این جشن نشاط آور و پر انرژی باشگاه رو به همه ی ایران موادی ها تبریک میگم...

بفرمایید کامتون رو شیرین کنید:

سال قبل این موقع با کلی امید منتظر همچین روزی بودم...و حالا با امید بیشتر منتظر موفقیت های بیشتر و بهتر و ارزشمندتر پورتال ایران مواد هستم...

همونطور که ادمین گفتن اولش کلی مشکل و مانع سر راه بود...ولی خداروشکر رفته رفته با تلاش های ایشون و سایر دوستان بیشترشو پشت سر گذاشتیم

یادمه شبایی بود که ادمین از خستگی رو سیستم خوابشون میبرد!!!!(که البته واگیر داشت و به منم سرایت کرده بود!!!)

خوشحالم که همه اون زحمتا مثمر ثمر واقع شد...و تونستیم همه با کمک هم به اینجا برسونیمش...

حالا ادمین محترم خداروشکر اسم همه رو آوردن...

ولی خب منم به نوبه ی خودم از دوستای خوبم ادمین، صدای سکوت (نرگس:خخخخخ)، آقا سینا،مواد انج عزیز، آقای وکیل نژاد،آقا مهدی و ...

و همه ایران موادیای گل که ما رو تنها نذاشتن و در پیشبرد مهندسی مواد همراهی کردند باشگاه خودشونو

متشکرم

برای همه تون آرزوی بهترین ها رو دارم...و امیدوارم به همه ی آرزوهای قشنگتون برسید....

به افتخار خودتوون و همه ایران موادی هااااااااااااااا

انشاا... سال آینده این موقع، شاهد پیشرفت همه تون، ایران مواد و جامعه مهندسی مواد خواهیم بود.

دوستتون دارم...

آسمون

.

8. 10
    mavad_eng
    کاربرممتاز تالار مهندسی متالورژی
    1,164
    1,758
    اول از همه تبــــــــــــــــــریک میگم

ایران مواد... تولدت مبااااااارک

من میخوام از خاطراتم بگم

پارسال این روزها من حس خیلی دلتنگی و غربت داشتم
    توی شهر غریب... توی خوابگاه... شروع پاییز... حس غروب و آسمون نارنجی یه شهر دوووور...
    تا اینکه توسط باشگاه مهندسان با اینجا آشنا شدم و عضو شدم
    اوایل یکم واسم نا مانوس بود
    تنها دوستام آسمون و Ho$$ein بودن
    که با اونها هم غریبی میکردم (آخه اون موقع هنوز نمیدونستم که پنج شش سال از من کوچیک تر هستن!!)
    خلاصه تنها همدم اون روزهای غریبم این باشگاه بود و کم کم دوستان جدید و روز به روز صمیمیت بیشتر ایجاد شد

تا اینکه انتقالیم به تهران جور شد و باز هم هر لحظه تو این باشگاه حضور داشتم

الان دوستانی دارم صمیمی و نزدیک، بدون اینکه یک بار دیده باشم اون ها رو، با اینکه هر کدوم کیلومترها از من فاصله دارن، از غرب و شرق و شمال و جنوب...

ادمین - آسمون - صدای سکوت - سینا - مهدی تی بی تی - حمید وکیل نژاد - حمزه - سارا - ام4 - نام آور - و همه ی بچه های گل باشگاه

یه مدت هست که خیلی درگیرم و وقت ندارم بیام باشگاه...
    در این فرصت از تمام دوستان گلم عذرخواهی میکنم...
    امیدوارم این قصور و کوتاهی بنده رو ببخشند...

در آخر میخوام جمله همیشگی رو بگم:

ما مهندسی مواد را به اوج میرسانیم

10. 10
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع