ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: تاپ ترین گرایش مهندسی مواد در مقطع ارشد کدام است ؟

رأی دهندگان
127. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • شناسایی و انتخاب و روش ساخت مواد فلزی

43 33.86%
  • شکل دادن فلزات

3 2.36%
  • جوشکاری

25 19.69%
  • استخراج فلزات

5 3.94%
  • مهندسی پزشکی

19 14.96%
  • نانو مواد

19 14.96%
  • سرامیک

24 18.90%
  • حفاظت و خوردگی مواد

33 25.98%
  • ریخته گری

10 7.87%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 6 از 7 نخست ... 4567 آخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 67
    رازی
    کاربر فعال تالار صنایع سرامیک
    552
    563
    نقل قول نوشته اصلی توسط رازی نمایش پست ها
    دوستان بنظر شما برای
    1- دانشگاه شریف
    2-امیر کبی
    ر3- علم و صنعت
    4- تربیت مدرس
    تا چه رتبه ای احتمال قبولی برای شبانه هست؟؟چیزی نمونده تا نتایجو بزنن استرس گرفتمممم
    منظورم در درجه اول برای رشته شناسایی هست بعد سرامیک بعد خوردگی..

بعد یه سوال دیگه اینکه رشته جوشکاری خیلی پسرونه هست؟ بازار کارش چجوریه؟
    ویرایش توسط رازی : 2014/05/03 در ساعت 15:13
    «خدایا! به من کمک کن تا امروز، دنیا را به جای بهتری برای زیستن تبدیل کنم. »
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    حسین یعقوبی
    مدیـــریت سـایت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴
    3,901
    4,140
    نقل قول نوشته اصلی توسط رازی نمایش پست ها
    منظورم در درجه اول برای رشته شناسایی هست بعد سرامیک بعد خوردگی..

بعد یه سوال دیگه اینکه رشته جوشکاری خیلی پسرونه هست؟ بازار کارش چجوریه؟

در مورد رشته جوشکاری ، بله خیلی پسرونه هست ، بازار کارشم بد نیست ، تا حد زیادی بستگی به عملکرد خود فرد داره .

بنظرم واسه خانوم ها خوب نیست .

3. 3
    Mold_Silver
    کاربر سایت
    17
    26
    در مورد ارشد بهترین گرایش تغییر رشته از مواد به مکانیک کامپیوتر و شیمی توی رشته های مهندسی هست !
    رازی
    552
    563
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mold_Silver نمایش پست ها
    در مورد ارشد بهترین گرایش تغییر رشته از مواد به مکانیک کامپیوتر و شیمی توی رشته های مهندسی هست !
    الله اکبر و بسم الله
    هر مشاوره ای رو شنیده بودیم الا این!!
    شما روی چه حسابی اینو میگید؟ خودتون همچین کاری کردید؟
    رازی
    552
    563
    چه جالب واقعا یعنی اینجا 1 نفرم نیست که منتظر نتایج ارشد باشه و سوالی داشته باشه...
    بابا امروز فرداس که نتایجو بزننننننننننن

ای خدا ای فلک بابا یکی بیاااد
    MeHr@N
    کاربر سایت
    77
    20
    نقل قول نوشته اصلی توسط حسین یعقوبی نمایش پست ها
    هر چند که هیچ کارخونه ای در مقطع ارشد نیرو نیاز نداره !
    سلام برای همه رشته های اینطوریه که به کارشناسی ارشد نیاز ندارند یا فقط برای مهندسی مواد اینطوریه؟اخه احساس می کنم با لیسناس عمرا بتونم کار بگیرم
    دکترای مواد اگه بگیرم براش کار هست؟
  8. 1
    حسین یعقوبی
    مدیـــریت سـایت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴
    3,901
    4,140
    نقل قول نوشته اصلی توسط MeHr@N نمایش پست ها
    سلام برای همه رشته های اینطوریه که به کارشناسی ارشد نیاز ندارند یا فقط برای مهندسی مواد اینطوریه؟اخه احساس می کنم با لیسناس عمرا بتونم کار بگیرم
    دکترای مواد اگه بگیرم براش کار هست؟

شما فکر کنید با 2 سال ارشد ، حدود 7 سال دیگه باید درس بخونید تا دکتری بتونید بگیرید ، دو سه سال قبل اوضاع دکتری مواد خیلی خوب بود ، اما الان اونطور که باید بنظر من ارزش هفت سال وقت گذاشتن رو نداره .

کار هست ، فقط باید خودتون دست به کار بشید تا اینکه امید به استخدام داشته باشین .

بهر حال در شرایط فعلی مشکل بنده هم هست ، ولی واقعاً در بازار کار می بینم کسی رو که تخصص داشته باشه و فقط صرف مدرک نباشه بیکار نمی مونه . مطمئن باشید

10. 3
    MeHr@N
    کاربر سایت
    77
    20
    نقل قول نوشته اصلی توسط حسین یعقوبی نمایش پست ها
    شما فکر کنید با 2 سال ارشد ، حدود 7 سال دیگه باید درس بخونید تا دکتری بتونید بگیرید ، دو سه سال قبل اوضاع دکتری مواد خیلی خوب بود ، اما الان اونطور که باید بنظر من ارزش هفت سال وقت گذاشتن رو نداره .

کار هست ، فقط باید خودتون دست به کار بشید تا اینکه امید به استخدام داشته باشین .

بهر حال در شرایط فعلی مشکل بنده هم هست ، ولی واقعاً در بازار کار می بینم کسی رو که تخصص داشته باشه و فقط صرف مدرک نباشه بیکار نمی مونه . مطمئن باشید
    سلام برای همه ی رشته ها اینطوریه؟یا فقط مواد؟
    اگه فقط برای مواد اینطوریه نمیشه تو کارشناسی ارشد تغییر رشته داد؟
    یک سوال برای استاد شدن باید تربیت معلم درس خوند؟
    حمید وکیل نژاد
    مدیـــر بازنشسته
    1,174
    1,681
    سلام و عرض ادب؛

چرا همتون فکر میکنید لیسانس اندازه سیکل قدیم هم نیست و با داشتن ارشد و دکتری میتونید کار پیدا کنید؟
    اتفاقا با لیسانس کار پیدا کردن خیلی بهتره و بهتر حقوق میدن تا ارشد... و اینکه ارشد زمانی خوبه که بخواهید دکتری بخونید و استاد دانشگاه بشید و پژوهشگاهی کار کنید و ... تو صنعت لیسانس زیاد هم هست چه برسه ارشد و دکتری و البته ارشد خوبی دیگه هم داری میتونید اپلای بگیرید برید خارج از کشور!!!

مد شده الان همه ارشد میگیرن وقتی وارد صنعت و بازارکار میشن ببخشید جسارت نباشه به بچه ها ولی چیزی بلد نیستن!!! دو سال سه سال وقت صرف ارشد کن جدای از بحث هزینه تحصیل... وارد بازارکار میشن با ادعا که ما ارشدیم باید مدیر بشیم و پشت میز بشیم ماهی 3میلیون اول کاری بره تو جیبمون... نه اینطوریا نیست مگر اینکه یه پارتی دم کلفت داشته باشی این پست رو بهت بده وگرنه من حاضرم شرط ببندم ارشد و یا لیسانس وارد صنعت بشن 100% به مشکل برمیخورن!!! سابقه کاری یه بحثه سواد هم یه بحث... شما لیسانس داشته باش ولی واقعا لیسانس ه باش یعنی واقعا کارشناس باش و بتونی تز بدی در راستای صنعت نه اینکه با معدل بالا انتظارات محال داشته باشید...

ما تو کارخونه فوق لیسانس داشتیم با سابقه تدریس در دانشگاه x و پرادعا اما ملات و جرم نسوز رو نمی دونست !!! :) جالبه ایشون سوال میکرد از من که آنالیز خستگی برای چی استفاده میشه... یه سوال نامربوط که تو صنعت جای بحثی نداره! آنالیز ها مربوط به پژوهشگاه ها میشه و معمولاً سرامیک ها هم خستگی ندارن :)

خلاصه خودتونو اذیت نکنید... دنبال بازارکار باشید با شرکت ها در ارتباط باشید... جلسات مختلف برید و باهم در دانشگاه بحث کنید... تز یا پیشنهادهای واقعی بدید مثلا تولید شیشه-سرامیک وولاستونیتی از سرباره ذوب آهن یا مثلا تولید فوم فیلتر سرامیکی برای تصفیه مذاب چدن!!! نه پیشنهادهای تئوری و تخیلی که امکان حتی آزمایشگاهی ش هم نباشه مثل تولید کامپوزیت Mg-BN منیزیم-نیتریدبور در مقیاس نانو !!!

موفق باشید

-من با هیچکس بر سر کیین و باوری که دارد(حتی اگر بت پرست باشد)نمی جنگم و خون وی را نمی ریزم چرا که خدای هر کسی همان است که خرد او به او می نمایاند. ( اشوزرتشت بزرگ )
  13. 5
    سینا شریفی
    مدیـــر تالار مهندسی متالورژی
    3,296
    3,218
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_Madness نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب؛

چرا همتون فکر میکنید لیسانس اندازه سیکل قدیم هم نیست و با داشتن ارشد و دکتری میتونید کار پیدا کنید؟
    اتفاقا با لیسانس کار پیدا کردن خیلی بهتره و بهتر حقوق میدن تا ارشد... و اینکه ارشد زمانی خوبه که بخواهید دکتری بخونید و استاد دانشگاه بشید و پژوهشگاهی کار کنید و ... تو صنعت لیسانس زیاد هم هست چه برسه ارشد و دکتری و البته ارشد خوبی دیگه هم داری میتونید اپلای بگیرید برید خارج از کشور!!!

مد شده الان همه ارشد میگیرن وقتی وارد صنعت و بازارکار میشن ببخشید جسارت نباشه به بچه ها ولی چیزی بلد نیستن!!! دو سال سه سال وقت صرف ارشد کن جدای از بحث هزینه تحصیل... وارد بازارکار میشن با ادعا که ما ارشدیم باید مدیر بشیم و پشت میز بشیم ماهی 3میلیون اول کاری بره تو جیبمون... نه اینطوریا نیست مگر اینکه یه پارتی دم کلفت داشته باشی این پست رو بهت بده وگرنه من حاضرم شرط ببندم ارشد و یا لیسانس وارد صنعت بشن 100% به مشکل برمیخورن!!! سابقه کاری یه بحثه سواد هم یه بحث... شما لیسانس داشته باش ولی واقعا لیسانس ه باش یعنی واقعا کارشناس باش و بتونی تز بدی در راستای صنعت نه اینکه با معدل بالا انتظارات محال داشته باشید...

ما تو کارخونه فوق لیسانس داشتیم با سابقه تدریس در دانشگاه x و پرادعا اما ملات و جرم نسوز رو نمی دونست !!! :) جالبه ایشون سوال میکرد از من که آنالیز خستگی برای چی استفاده میشه... یه سوال نامربوط که تو صنعت جای بحثی نداره! آنالیز ها مربوط به پژوهشگاه ها میشه و معمولاً سرامیک ها هم خستگی ندارن :)

خلاصه خودتونو اذیت نکنید... دنبال بازارکار باشید با شرکت ها در ارتباط باشید... جلسات مختلف برید و باهم در دانشگاه بحث کنید... تز یا پیشنهادهای واقعی بدید مثلا تولید شیشه-سرامیک وولاستونیتی از سرباره ذوب آهن یا مثلا تولید فوم فیلتر سرامیکی برای تصفیه مذاب چدن!!! نه پیشنهادهای تئوری و تخیلی که امکان حتی آزمایشگاهی ش هم نباشه مثل تولید کامپوزیت Mg-BN منیزیم-نیتریدبور در مقیاس نانو !!!

موفق باشید

کااااااملا موافقم....

درست میگن مهندس وکیل نژاد....

15. 2
صفحه 6 از 7 نخست ... 4567 آخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 67

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع